27 травня Ірина Федишин завітає у м.Івано-Франківськ (філармонія) із сольною програмою "Пароль"
Ірина Федишин перемогла у загально національному проекті «Український формат»

24 серпня, на День незалежності України, відбувся фінальний концер україномовної пісні «Український формат». На проект надіслано понад 1000 україномовних пісень, з яких було обрано 8 фіналістів. Переможцем проекту стала Ірина Федишин із піснею «Серця стук».

« Для мене «Український формат» – це ще одне визнання і стимул активно працювати далі. Я дуже хотіла цієї перемоги і відповідально готувалась до неї.  Тому що вже довгий період працюю і стараюсь робити якісний музичний продукт. Я також активно  популяризувала «Український формат» серед своїх прихильників у мережах і просила про допомогу у голосуванні.  Щиро всім вдячна за підтримку. Це дуже приємо і важливо для мене. А також дякую організаторам , завдяки якому мій трек мали можливість почути велика кількість людей. Сподіваюсь на подальшу співпрацю з радіостанціями поза проектом».

До складу журі радіоконкурсу увійшли: програмний директор «Наше радіо» Вадим Смілянець, програмний директор «Русское радио Украина» Валерій Сасковець, продюсер радіо «Люкс ФМ» Євген Фешак, директор Business Radio Group Євгеній Євтухов, програмний директор «Радіо П’ятниця» Анна Свірідова.

Розробник Studio Focusweb