27 травня Ірина Федишин завітає у м.Івано-Франківськ (філармонія) із сольною програмою "Пароль"
Ірина Федишин 13 січня готує різдвяне гранд-шоу «Україна колядує 2014»!!!

Ірина Федишин вже вкотре готує велике різдвяне гранд-шоу для усіх своїх прихильників. Сольний концерт співачки «Україна колядує 2014» відбудеться 13 січня у Львівській опері о 17.00 та о 20.00год. Нагадаємо, що минулого року Ірина Федишин відспівала аж три сольних концерти в один день. Цього ж року співачка запланувала тільки 2 заходи. Тому не відкладайте до останнього купівлю свого квитка.

Велика команда активно готується. «Планка поставлена висока, - розповідає співачка. До цього ж, цю планку встановила я сама усіма попередніми своїми концертами. Тому, знаючи усі очікування своїх прихильників, я докладу максимум зусиль, щоб і цього року подарувати усім справжню різдвяну казку». Команда привідкрила кулісу і розповіла, що саме побачить глядач на концерті. Декілька найяскравіших шоу-номерів Ірина залишить з попередньої  програми. Однак цього року для шоу планують втілити у життя комп’ютерну графіку і зробити дійство ще більш захоплюючим. Захід обслуговуватиметься найкращим світловим та звуковим обладнаннями. Понад 150м квадратних світодіодних екранів. Усе це допомагатиме втілювати у життя команда з Києва.

На концерті Ірині допомагатимуть якнайкраще відтворити астомферу Різдва 3 шоу-балети: «X-dance», «Dejavu» та «Життя». Співачка також готує близько шести нових яскравих образів. Глядачі почують окрім колядок, декілька пісень з репертуару Ірини Федишин «Долоньки», «Гітара», «Калина». Також будуть і прем’єри. Отож чекаємо усіх 13 січня у Львівській опері, щоб разом заколядувати.

Детельна інформація а також колективні замовлення квитків за тел. 067 35 33 903. Квитки також можна придбати у касі Оперного театру, театральній касі за адресою пр-т Свободи, 37,  або на сайті http://lvov.internet-bilet.ua/events/3164/Irina-Fedishin-Ukrayina-kolyaduye/

Розробник Studio Focusweb