Великий концерт Ірини Федишин у Києві "Білі троянди"

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА КОНЦЕРТ ІРИНИ ФЕДИШИН?

 

1. Нове шоу, українські мелодії в сучасній обробці, масштабні декорації 
2. Видовищні постановки номерів, над якими працюють кращі режисери країни 
3. Це шоу, яке подарує вам заряд позитиву на весь рік! 

Із радістю запрошуємо вас на Велике Українське Шоу Ірини Федишин «Білі троянди». Живий звук!

Ірина Федишин — музичний феномен українського шоу-бізнесу, — вважають музичні експерти та стверджують на провідних телеканалах країни. Пісні «Долоньки», «Ти тільки мій», «Калина», «Це моя земля, Україна», «Як я тебе люблю», «Білі троянди» та багато інших лунають чи не в кожній українській оселі. І шанувальники таланту Ірини не з’ясовують причини свого вибору, а просто слухають і насолоджуються справжньою українською піснею.

Її музика зачаровує та створює чудовий настрій. Ірина є автором більшості пісень, які виконує. Сьогодні у її творчому доробку чимало яскравих кліпів, шість успішних альбомів.

Своєю щирістю співачка стрімко завойовує серця українських та європейських глядачів, знаходить справжнє порозуміння із публікою і на американському континенті. Її пісні активно ротують на всіх радіостанціях, її відео мають мільйонні перегляди в інтернеті, а на концертах — завжди повні зали.

Ірину Федишин вважають найбільш гастролюючою співачкою України: за весь час творчості вона дала понад 1200 концертів. А кожен концерт Ірини — це справжнє шоу. І кожне шоу вражає.

Її не дарма називають феноменом української музичної сцени! Приходьте на концерт, щоб переконатися в цьому!